דיני עבודה עורך דין

זכויות שכירים במדינת ישראל 

דיני עבודה עורך דין למעשה עוסק בזכויות של כל שכיר במדינה ישראל, אשר מאוגדות בחוק. עם זאת, קיימים מקרים בהם מתקיימים מצבים של חוסר ידיעה או חוסר הבנה אשר יכולים להוביל פגיעה הן כספית והן אישית. בדיוק לשם כך נועד דיני עבודה עורך דין, על מנת להגן על העובד השכיר. בכל מצב בו זכויות העובד נפגעות, באפשרותו להגיש בקשה לקבלת פיצוי מהמעביד, זאת על סמך דיני עבודה עורך דין אשר יעזור לו וילווה אותו לאורך כל התהליך, מתחילתו ועד סופו, או במילים אחרות עד קבלת הפיצוי. שמעון צור משרד עורכי דין וגישור הינו משרד עורכי דין בעלת ניסיון רב שנים אשר נוסד בשנת 2001 ומשרת לקוחות עסקיים, פרטיים, חברות וארגונים מכל רחבי הארץ. ייחודיות המשרד הינה בקשר הצמוד והאישי מול כל לקוח אשר בונה את האמון ומאופיין בתמיכה מלאה לאורך כל שלבי התהליך המשפטי.

 

 

כמו כן, חשוב לקחת בחשבון כי דיני עבודה נחשבים למורכבים ולכן, ללא עזרה של איש מקצוע מנוסה, אשר מתמחה בתחום, התהליך יכול להפוך ארוך, מורכב ומייגע יותר. התפקיד המרכזי והחשוב ביותר של עורך דין דיני עבודה הוא לעזור לעובד שכיר אשר נפגע בן מבחינה כספית והן מבחינה אישית. 

דיני עבודה עורך דין

כאשר מדובר על דיני עבודה, קיימות זכויות אשר מוכרות יותר לציבור הרחב כגון האיסור לפטר נשים אשר נמצאות הן בשמירת הריון, או בהריון, אך קיימות גם זכויות רבות אשר פחות מוכרות, ואף אינן מוכרות כלל. לכן, ניתן לראות כי עובדים שכירים רבים יכולים להגיע למצב של פגיעה בזכויות שלהם, אף מבלי לדעת זאת, כאן בדיוק נכנס לתמונה תפקידו של דיני עבודה עורך דין. מומלץ לבחור באיש מקצוע בעל ניסיון רב אשר עבר הכשרה מקצועית בתחום של דיני עבודה. 

הסכם עובד מעביד

הסכם עובד מעביד הינו למעשה מסמך אשר מעגן את התקשורת בין המעביד לעובד, ובו מופרטים פרטים מהותיים וחשובים כמו תנאי עבודה, תנאים סוציאליים, אופי התפקיד, שכר ועוד. שמעון צור משרד עורכי דין וגישור הינו משרד עורכי דין בעלת ניסיון רב שנים אשר נוסד בשנת 2001 ומשרת לקוחות עסקיים, פרטיים, חברות וארגונים מכל רחבי הארץ. ייחודיות המשרד הינה בקשר הצמוד והאישי מול כל לקוח אשר בונה את האמון ומאופיין בתמיכה מלאה לאורך כל שלבי התהליך המשפטי.  

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן